DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

ASO - WARSZAWA - REAGROUP Renault Warszawa Bemowo (Wrocławska)

petek - 2007-10-24, 21:00
Temat postu: WARSZAWA - REAGROUP Renault Warszawa Bemowo (Wrocławska)
Dziś robiłem przegląd po 10 tys. w tym serwisie.

Plusy:
- mały ruch, a więc duża elastyczność terminów. Mnie przyjęli z dnia na dzień bez marudzenia;
- odpowiadają szybko na maile - można się w ten sposób z nimi umawiać;
- miła obsługa, która ma czas dla klienta;
- mogłem być przy przeglądzie - nikt mnie nie zapraszał, ale też nie wyganiał. Dla mnie to ogromny plus tej ASO;
- mechanicy sympatyczni, nie sprawia im problemów odpowiadanie na pytania;

Minusy:
- są jeszcze mało zorientowani co do obsługi Dacii - długo czekałem na fakturę, bo nie wiedzieli jak mają wystawić w swoim systemie fakturę, żeby im się wszystko zgadzało, a kwota wyszła 89 zł;
- brak bonów serwisowych - o bon musiałem się upomnieć, bo nie wiedzieli (?), że mają dać na następny przegląd. Nie mieli, więc obiecali przysłać pocztą. Zobaczymy czy wyślą;
- mały serwis (ale to już nie problem klienta tylko osób tam pracujących).

Ogólnie wrażenia pozytywne i mogę polecić ten serwis.

dmas - 2007-10-25, 11:53

dzieki za info petek, tam wlasnie tez chce uderzyc.
petek - 2007-10-25, 12:05

Zrobiłeś już 15 tys.?
dmas - 2007-10-25, 12:09

no wlasnie jeszcze nie, i pewnie chwila sie zejdzie. Bede chcial jednak podjechac z ta przednia szyba i kilkoma drobiazgami jeszcze przed przegladem.
Śpiewak - 2007-11-20, 22:43

Byłem dziś na przeglądzie po 10.000 i jedyny minus to, że trwało to prawie 3 godziny, ale zajechałem do nich zasyfionym autkiem a wyjechałem gratis umytym, tak więc 89 zł przegląd, ale jakies 40 zł do przodu bo było dokładne mycie w środku i na zewnątrz.

Chyba polecam, chociaż nie dało sie umówic z dnia na dzien, musiałem czekać 4 dni. A czy dobrze zrobili to nie mam pojęcia, zakładam, że tak.

dmas - 2007-11-21, 09:14

Śpiewak napisał/a:
bo było dokładne mycie w środku i na zewnątrz.


...mycie w srodku... hmmm....
z tym sie jeszcze nie spotkalem.

Karpiu66 - 2007-11-21, 10:01

dmas napisał/a:
Śpiewak napisał/a:
bo było dokładne mycie w środku i na zewnątrz.


...mycie w srodku... hmmm....
z tym sie jeszcze nie spotkalem.

Na Puławskiej też myją w środku :-D

dmas - 2007-11-21, 10:07

Karpiu66 napisał/a:
Na Puławskiej też myją w środku


W dotychczasowej praktyce tego nie doswiadczalem (bylo mycie na zewn i co najwyzej silnika). Dealerzy ida z duchem postepu - i bardzo dobrze.

petek - 2007-11-21, 11:09

A mi nie umyli :-/
dmas - 2007-12-07, 10:22

petek napisał/a:
A mi nie umyli


No, to mi tez nie umyli (ani w srodku, ani na zewn).
Auto stalo od sr wieczorem do dzis rano w zw. z ze sprzeglem, szyba i wyciekiem oleju.

Jezeli chodzi o obsluge to wszystko ok. - zgodnie z ustaleniami.

baba za kółkiem - 2008-02-18, 11:40

Wymiana szyby kierowcy, lakierowanie drzwi, wymiana ramki po radioodtwarzaczu w ramach AC. Odstawione w środę (bez umawiania), obiecane na wtorek (prawie tydzień), już w piątek (czyli po 2 dniach) gotowe do odbioru, odebrane w poniedziałek. Miło i sprawnie. Dali zastępczo Thalię, nie kazali sobie dopłacić za dodatkową dobę (w ramach AC są cztery, tu było pięć).
Czyli chyba dobrze. Nie przyglądałam się dokładnie, bo mi było mokro z nóżki.
Za to nie umyli - ani w środku ani z zewnątrz - a tak na to liczyłam. Szło ze środka wyzbierane z grubsza.
No i kawy nie dali, kwiatów nie posłali. Trudno.
Ogólnie jestem zadowolona, bo za ekspres przyznaję sporo punktów.

petek - 2008-05-27, 10:50

Dziś robiłem przegląd po 20 tys. Miła obsługa, przegląd wykonany w niewiele ponad godzinę. Samochód odebrałem odkurzony i umyty. No i co najważniejsze, cena zgodna z cennikiem Dacii, a nie Renault. Polecam ten serwis.
laisar - 2008-06-18, 07:36

I ja się udałem do owego przybytku po 15 kkm, ale nie napiszę wiele nowego, bo większość spraw wyglądała właściwie tak jak u innych osób.

Największa różnica to... terminy - albo miałem jakiegoś większego pecha, albo czyta nas jednak sporo osób i zadziałała "szeptana" propaganda (; W każdym razie wolne terminy zaczynają się od 5-6 dni.

Auto mieli oddać po 2 godz., ale było 20 min wcześniej (więc na mycie się nie załapałem ;). Z parkingu zostało zabrane po 10 min i przez te 1,5 godz. rzeczywiście przy nim pracowali. Co prawda na halę nie wchodziłem, bo byłem z rocznym dzieckiem, ale kontrolowałem z grubsza sprawę przez szklane drzwi - widziałem, że faktycznie aktywnie (; oglądają auto, nie tylko oczyma, ale również "mackami". Co dało efekty...

Ogólnie: żadnych zastrzeżeń i ocena - piąteczka (:

petek - 2008-10-20, 08:25

W piątek robiłem przegląd po 30 tys. km. Nie mam większych zastrzeżeń. Auto umyte, choć pobieżnie. Cena 89 zł + koszt żarówki podświetlenia tablicy.
Nie dostałem jednak bonu na następny przegląd. Podobno Dacia odeszła od wydawania bonów, a cennik jest zryczałtowany bez względu na to czy się bon ma czy nie.

wox - 2008-10-20, 19:04

A to ciekawe (to 89 zł), bo niby wg nowego cennika to już 95 zł.
laisar - 2008-10-20, 19:06

Niekoniecznie - może to tylko kolejny błąd? <; W końcu na stronie www jest napisane, że 95 to cena pierwszego przeglądu...
petek - 2008-10-20, 19:53

Musieli zrobić za 89 zł bo na tyle miałem od nich bon.
kier - 2009-02-17, 19:09

Obsługa na hmmm..... dla nich zapewne standardowym poziomie czyli ni mniej ni więcej bardzo dobra.

1' przegląd serwisowy - 89 zł - wiadomo BON
2' przegląd nie trwał dwóch godzin, ale samochód został umyty (przyjechałem w stanie opłakanym)
3' W samym przeglądzie nie uczestniczyłem, no bo po co sprawdzać, co robi mechanik, skoro i tak sam to sprawdziłem wczesniej. Sporo rzeczy z pewnościa sprawdzili - to co mówili było zgodne z prawdą, a także gdzieniegdzie kurz był przetarty :D
4' Kupiłem samochodzik za.... niecałe 8 zł ;>

Minusy:
1' Nie dostałem bonu na kolejny przegląd: czy ktokolwiek dostał???

Szkoda tylko, że mam do nich 120 km, ale warto tam jeździć :D

--
pozdrawiam
kierek

laisar - 2009-02-17, 19:19

Cytat:
Nie dostałem bonu na kolejny przegląd: czy ktokolwiek dostał???

Ja nie dostałem, ale zapewniono mnie, że po prostu w pełni stosują się do oficjalnego cennika. W sumie może jednak faktycznie należałoby się upomnieć w centrali, bo w przypadku posiadania bonu nie powinny obowiązywać żadne podwyżki, a bez niego - zapewne owszem.

Pablo78 - 2009-02-17, 20:12

laisar napisał/a:
Cytat:
Nie dostałem bonu na kolejny przegląd: czy ktokolwiek dostał???

Ja nie dostałem, ale zapewniono mnie, że po prostu w pełni stosują się do oficjalnego cennika. W sumie może jednak faktycznie należałoby się upomnieć w centrali, bo w przypadku posiadania bonu nie powinny obowiązywać żadne podwyżki, a bez niego - zapewne owszem.


Hmm, ja zawsze dostaje bez pytania...

wox - 2009-02-17, 23:02

Ja dostałem tylko ten pierwszy bon, ale kolejnych (po 10 tys., 20 tys. i 30 tys.) już nie, z tym, że korzystam z ASO, które trzyma się cen sugerowanych.
Kotus - 2009-03-14, 07:55

Wczoraj rano byłem na przeglądzie po 2 latach. Zapłaciłem 490,87 zł. Przegląd trwał niecałe 3 godziny. Panowie z obsługi b. uprzejmi. Samochód został umyty, odkurzono wnętrze, gumowe dywaniki wyczyszczone. Czy w ramach tego przeglądu powinna być regulacja luzów zaworowych? Bo na fakturze nie jest to wyszczególnione. Jest tam pozycja: "Operacja 0048. Serwis pojazd 0,8 rbg". Czy to jest ta regulacja?
GeRRaD - 2009-03-14, 18:47

Cena była z materiałami czy to sam koszt robocizny :?:
laisar - 2009-03-14, 22:03

Wg cennika powinno być 310 lub 370 zł, w zależności od oleju - różnica jest więc dość spora... Mógłbyś Kotus napisać, czy robili coś jeszcze?
Kotus - 2009-03-15, 14:50

Te 490,87 zł to cena robocizny wraz z materiałami: olej Elf Evolution SXR 5W40, filtr oleju, wkład filtra powietrza, świece i uszczelka. Poprosiłem o sprawdzenie poziomu oleju w skrzyni biegów (okazało się, że był odpowiedni). Dodatkowo, elektryk rzucił okiem na klapę bagażnika (chciałem w niedalekiej przyszłości zamontować centralny do bagażnika - u mnie otwieranie i zamykanie tylko kluczykiem, ale ponoć się nie da).
petek - 2009-07-15, 14:52

Byłem dziś na przeglądzie po 40 tys. Do obsługi jak zwykle nie mam zastrzeżeń. Miło, sympatycznie, samochód umyty i odkurzony. Nie dostałem jednak bonu na następny przegląd. Zapłaciłem 693 zł za przegląd okresowy + wymiana filtrów paliwa i powietrza.
wox - 2009-07-15, 17:05

Filtry oczywiście masz w tych 693 zł?
petek - 2009-07-15, 17:18

Tak, to końcowa kwota za przegląd, filtry, olej.
laisar - 2009-07-16, 00:53

petek napisał/a:
Nie dostałem jednak bonu na następny przegląd

Bo ponieważ...?

petek - 2009-07-16, 08:07

Bo następny przegląd ma zryczałtowaną cenę 95 zł i oni się tego trzymają. Dlatego uważają, że bon jest tu niepotrzebny. :-D :roll:
laisar - 2009-10-15, 10:14

W Alejach wydali bon bez najmniejszego problemu...

...ale tak właściwie to ja o czym innym chciałem napisać:

http://www.daciaklub.pl/f...p?p=34322#34322
Cytat:
na podziemnym parkingu żonę napadł słup: drzwi do wymiany plus lakierowanie ich oraz przednich i tylnego błotnika.

AC w Allianz (bezproblemowo), naprawa w "Renault Warszawa Bemowo" (lakierniczo - bardzo dobrze, mechanicznie - nic nie stuka i wszystko działa, więc mam nadzieję, że też dobrze, ale montaż końcowy marnie - plastikowy boczek drzwi nie wpasowany pod poziomą uszczelkę szyby i nie zamontowana w blacharce gumowa osłona kabli idących do tylnych drzwi; niby pierdółki ale psują obraz... Za to poprawili uszczelkę w przerabianym na uchylne tylnym oknie, więc uznałem, że bilans się wyzerował i nie marudziłem <;).

Naprawa była w drugiej połowie maja, a pod koniec sierpnia, kiedy moje dzieci wróciły z wakacji i znowu zaczęliśmy używać tylnych drzwi, okazało się, że nie działa klamka wewnętrzna. Po przyjrzeniu się, stwierdziłem, że brakuje jednej ze śrub trzymającej zamek, a pozostałe dwie są tak luźne, że musiałem je dokręcić palcem. I tak właściwie niewiele by to w sumie przeszkadzało - drzwi mają włączoną blokadę anty-dziecięcą, więc otwieramy je z zewnątrz - ale dodatkowo zaczęło coś stukać... Zgłosiłem więc mejlowo problem i po umówieniu się na wizytę za trzy dnia został on w 30 min rozwiązany. A w ramach zadośćuczynienia za kłopot auto odebrałem umyte (:

Wszystko to oczywiście działania absolutnie normalne, ale ponieważ jakoś rzadziej kogoś chwalimy, to niniejszym pragnąłem to uczynić (:

kier - 2010-02-04, 12:20

Dziś za przegląd (2 lata, 30 000km) zaśpiewali mi 740-760 zł
Chyba zmienię serwis :D
Kto weźmie mniej w Wawie? ;>

Mam na dodatek dwie sprawy gwarancyjne - cieknąca tylna szyba i restartujący się komputerek - serwis chciałby samochód zostawić na: 'weryfikację' - czy komuś udało się na takie duperelki dostać za darmo auto zastępcze od ubezpieczyciela, serwisu, dacii....

--
pozdrawiam
kierek

KaS602 - 2010-02-04, 21:38

kier napisał/a:
restartujący się komputerek

Z tym raczej nic nie zrobią ---> http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=213

laisar - 2010-02-05, 14:22

Cytat:
za przegląd (2 lata, 30 000km) zaśpiewali mi 740-760 zł

Jeśli to było przed, to pół biedy, ale prawie dwukrotna przebitka przy kasie mogłaby być zdeczko denerwująca...

ASO łatwo zmienić, bo chyba wszyscy inni od razu mówią mniej. Nie wiem tylko, czy na Bemowie faktycznie się nie orientują i podają ceny "z głowy czyli z niczego", bez sprawdzania, strzelając ile to mniej więcej kosztuje w innych renówkach - to by było źle - czy może "rżną głupa", licząc na niezorientowanie klienta - a to jeszcze gorzej...

Od Dacii, wg gwarancji, auto zastępcze nie przysługuje w ogóle, serwis też standardowo nie daje - natomiast z ubezpieczenia, owszem, przysługuje, ale chyba tylko pod warunkiem korzystania właśnie z niego.

Beckie - 2010-02-07, 18:47

U mnie po przeglądzie okazało się, że mam do zapłacenia o 200 zł mniej niż mówili w rozmowie telefonicznej.
psur - 2010-02-10, 11:33

Beckie napisał/a:
U mnie po przeglądzie okazało się, że mam do zapłacenia o 200 zł mniej niż mówili w rozmowie telefonicznej.

To też zależy od części, np. świece mogą być oryginalne a mogą być motrio i to jest jakaś tam różnica w cenie.

robertp1983 - 2010-02-17, 09:14

Oddałem moją Daćkę po konfrontacji ż krawężnikiem i zaspą z mojego AC, od razu zauważyli, że koło "leży" ale mieli to sprawdzić. jeżeli sama blacharka to tydzień ale dzwoniłem wczoraj(minął tydzień) podobno jeszcze reflektory popękały, więc czekam kolejny tydzień. ogłonie w ASo bemowo miła obsługa i z uwagi na to, że z salonu wyjechałem kilka tygodni wcześniej wszyscy mnie zapamiętali. mam nadzieje, że niedługo już ją odbiorę i bede mógł dalej śmigać. zastanawiałem sie czy dobrze zrobią ale czytając wasze opisy wyglada na to, że dobrze bedzie. odstawiłem woz brudny i dowiedziałem sie, że nówki nie moożna myć w automatycznych myjniach bo lakier jest zbyt świeży. Zobaczymy póki co pod kątem obsługi pozytywnie zobaczymy jak bedzie z odbiorem. :-D
robertp1983 - 2010-03-06, 15:25

Witam,
odebrałem Moja Daćke wygląda dobrze, była naorawiana jednak na Lewinowskiej, narazie nie zauważyłem jakiś problemów, ale są też minusy tzn. mieli wymienić pęknięty kołpak i pogiętą felgę, ale kołpak przełożyli na inne koło, i zobaczyłem to jak już wyjechałem z warsztatu i musiałem sie wracac, historia sie kręci dalej Pan z serwisu na bemowie zrobił zdjęcia i powiedział, że puści sprawę jeszcze raz, felga jak leżała w bagażniku tak leży a dziś zauważyłem jeszcze, że jest za mało płynu chłodzącego pewnie wymieniając chlodnice za mało dolali. poza tym wszystko oki, czekałem 3 tygodnie

sereq - 2010-06-15, 21:11

Od końca maja br. ASO przy Wrocławskiej zostało zlikwidowane, formalnie łączy się z ASO w Morach (Sepczyński) i teraz będzie pod szyldem Renault Retail Group. W każdym razie, teraz w Morach jest niezły bałagan i jeszcze parę tygodni zejdzie zanim się ułoży ;-)
laisar - 2010-06-15, 22:29

Co prawda wiemy - http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=3228 - ale dzięki (((;
robertp1983 - 2010-06-16, 05:47

ja swój samochód kupowałem właśnie na Bemowie bo mam blisko i kilka dni przed zamknięciem dostałem liścik od Renault, że przenoszą salon do MOR i zachęcają do zmiany serwisu właśnie tam, z dodatkowymi korzyściami np. samochód zastępczy na czas naprawy etc.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group