DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Multimedia - MediaNav Evo 3 - kolor pod¶wietlenia przyciskow

Kac_r - 2020-04-17, 08:14
Temat postu: MediaNav Evo 3 - kolor pod¶wietlenia przyciskow
Witam.

Mam jeszcze jedno pytanie odnoscie MNE3.

Chodzi mi o kolor podswietlenia przyciskow w urzadzeniu. Chodzi o te prawdziwe, fizyczne przyciski (power, glosnosc).

W moim MNE3 podswietlane sa na kolor pomaranczowy, ale w MNE2 mialem podswietlane na bialo.

Jest jakas opcja np. w micomtest na zmiane tego koloru? czy jednak jest to poprostu kolor zarowki bo np. moja mne3 pochodzi z innego modelu niz duster?


pozdrawiam

Dymek - 2020-04-17, 08:51
Temat postu: Re: MediaNav Evo 3 - kolor pod¶wietlenia przyciskow
Kac_r napisał/a:
Jest jakas opcja np. w micomtest na zmiane tego koloru? czy jednak jest to poprostu kolor zarowki bo np. moja mne3 pochodzi z innego modelu niz duster?

Niestety- to drugie. Programowo nic z tym nie zrobisz. Konieczna jest fizyczna zmiana pod¶wietlenia. Na naszym rynku tylko nowy Duster ma białe pod¶wietlenie, reszta pomarańczowe.

Kac_r - 2020-04-17, 09:16
Temat postu: Re: MediaNav Evo 3 - kolor pod¶wietlenia przyciskow
Dymek napisał/a:
Kac_r napisał/a:
Jest jakas opcja np. w micomtest na zmiane tego koloru? czy jednak jest to poprostu kolor zarowki bo np. moja mne3 pochodzi z innego modelu niz duster?

Niestety- to drugie. Programowo nic z tym nie zrobisz. Konieczna jest fizyczna zmiana pod¶wietlenia. Na naszym rynku tylko nowy Duster ma białe pod¶wietlenie, reszta pomarańczowe.


dzieki. pozdrawiam

Adamerio - 2020-04-20, 21:38
Temat postu: Re: MediaNav Evo 3 - kolor pod¶wietlenia przyciskow
Dymek napisał/a:
Kac_r napisał/a:
Jest jakas opcja np. w micomtest na zmiane tego koloru? czy jednak jest to poprostu kolor zarowki bo np. moja mne3 pochodzi z innego modelu niz duster?

Niestety- to drugie. Programowo nic z tym nie zrobisz. Konieczna jest fizyczna zmiana pod¶wietlenia. Na naszym rynku tylko nowy Duster ma białe pod¶wietlenie, reszta pomarańczowe.


Nie tylko Duster - nie zapominajmy, że MN jest montowane także w Renault gdzie mamy także białe pod¶wietlenie


Wymiana jest banalna - maj±c wyci±gnięte radio odkręcamy kilka ¶rubek z tyłu ekrany i przelutowujemy 3 diody smd.

Dymek - 2020-04-21, 07:36
Temat postu: Re: MediaNav Evo 3 - kolor pod¶wietlenia przyciskow
Adamerio napisał/a:
Nie tylko Duster - nie zapominajmy, że MN jest montowane także w Renault gdzie mamy także białe pod¶wietlenie..

Oczywi¶cie racja, ale jeste¶my na forum Dacii... Inaczej musiałbym wymieniać jeszcze wszystkie inne marki, w których występuje MediaNav. Nie tylko Renault...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group