DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Przegląd mediów o Dacii - Filmy - wywiady z udziałem klubowiczów - RRG Warszawa.

mekintosz - 2012-04-03, 21:56
Temat postu: Filmy - wywiady z udziałem klubowiczów - RRG Warszawa.
RENAULT RETAIL GROUP WARSZAWA -> o Nas -> Nasi Klienci o nas :

http://www.daciawarszawa....b=onas_swf&m1=2

Sześć filmów w konwencji wywiadu z udziałem klientow - klubowiczow daciaklub.pl ;-)

http://youtu.be/Nh7_Zfqn5CQ

http://youtu.be/fpOkMysztvU

http://youtu.be/yqBsl1hw8dY

http://youtu.be/d-06YKEKrUc

http://youtu.be/B4PqnyU0bnk

Warto obejrzec ;-)

PS> Jak było to sorry.

czarli - 2012-04-03, 22:48

:-) ale laisar ma delikatny glos :) w zasadzie jak anioła glos :mrgreen:
Piotr_K - 2012-04-03, 23:39

Fajnie było zobaczyć Was na "żywo" ... :mrgreen:

Pozdrowienia

toms57 - 2012-04-04, 05:13

ciekawa inicjatywa RENAULT RETAIL GROUP WARSZAWA no i reklama dla klubu ;-)
bezcenna okazja poznania klubowiczów w "naturze" :-P

tomala72 - 2012-04-04, 08:16

Ładnie się Chłopcy i Pani wypowiadają na temat marki i salonów, normalnie tuba propagandowa Renault - Dacia:)))
Daliście się zmanipulować i wykorzystać jako chwyt marketingowy, ciekawe czy jak pierdyknie komuś rozrząd tuż po 3 latach gwarancji lub po przebiegu 100 001 km to w aso będą tacy mili.
To sprzedawcy powinni nam dziękować i zamieszczać filmiki ze swoimi wypowiedziami na temat ukochanych klientów a tu jak za komuny: nie dość że płacisz kilkadziesiąt tysięcy to jeszcze w reklamówce za darmo masz wystąpić:)))
Jak mi dadzą w Anabo Zielona Góra za darmo chlapacze, nakładki na błotniki i nierdzewną końcówkę na tłumik to też bym się dał nagrać:)
Za darmo...ni chusteczka:)

mekintosz - 2012-04-04, 10:17

Od razu "zmanipulowani" ? Przeciez na tle pozostałych ASO Puławska wypada na prawde dobrze. Co nie oznacza, ze powinni spocząć na laurach. Mysle, ze czesc z Nas ma szczerze pozytywna opinie o ASO Puławska i na prawdę nie cukrzą w tych materiale.
Marek1603 - 2012-04-04, 10:27

Tomala72 nieobecny na zlocie raczej nie powinien się w ogóle wypowiadać. Przyjedź następnym razem to zobaczysz jak jest i wtedy się wypowiedz.
Reklama to jest ale na pewno nikt by tego nie zrobił jakby salon sobie na to nie zasłużył.

laisar - 2012-04-04, 10:39

tomala72 napisał/a:
Daliście się zmanipulować i wykorzystać

Nie - układ był od początku jasny: RRG grzecznie zapytało, czy zechcielibyśmy odpowiedzieć do kamery na kilka pytań celem wykorzystania w ich materiałach promocyjnych, wedle wyboru firmy. Wszyscy to wiedzieli i kto chciał - ten się zgodził. Pytania były znane wcześniej, odpowiedzi były całkowicie własnego autorstwa.



tomala72 napisał/a:
ciekawe czy jak pierdyknie komuś rozrząd tuż po 3 latach gwarancji lub po przebiegu 100 001 km to w aso będą tacy mili.

Owszem, są mili, bo właściwie czemu by nie mieli być? W końcu żyją za nasze pieniądze, prawda?

Jeśli natomiast miałeś na myśli, czy będą mili finansowo, to owszem, jeżeli klient korzysta z ASO, to także po gwarancji zazwyczaj może liczyć na spore rabaty - OIMW, nie tylko w RRG. Nie zawsze, nie na wszystko i już na starcie od wysokich cen - wszystko prawda, niemniej jednak też od początku wszystko jest jasne.



tomala72 napisał/a:
w reklamówce za darmo masz wystąpić

Przymusu nie ma, prawda?

tomala72 - 2012-04-04, 11:02

Łubudubuu...łubudubuu niech nam żyje Prezes klubu:))))
Żartowałem:)

chriskb - 2012-04-04, 13:37

I już się pojawia w niektórych wypowiedziach tzw "bezinteresowna zawiść" strasznie brzydka cecha Polaków.

Bardzo dobrze zrobione filmiki, sensowne wypowiedzi do kamery i czego tu się czepiać.

Chyba lepiej dla nas jako członków klubu, gdy mamy swój udział w oficjalnym serwisie Daci.

Szanowni malkontenci dajcie luz więcej przyjaźni i poszanowania innych.

bebe - 2012-04-04, 14:07

tomala72 napisał/a:
To sprzedawcy powinni nam dziękować i zamieszczać filmiki ze swoimi wypowiedziami na temat ukochanych klientów a tu jak za komuny: nie dość że płacisz kilkadziesiąt tysięcy to jeszcze w reklamówce za darmo masz wystąpić:)))

Skąd pomysł, że za darmo? :) Przecież kasa to nie wszystko (przynajmniej dla mnie) - przy okazji wyszło fajne spotkanie i można było sobie pogadać. :) Korzystając z okazji, że salon jest zamknięty na czas filmowania, mogliśmy obmacać wszystkie Dacie, podpatrzeć mocowania pilotów do radia, itp. :) Pogadaliśmy sobie z ludźmi z Renault odpowiedzialnymi za PR, społeczności i okolice. Mogłem sobie dokładnie obejrzeć, jak i jakim sprzętem teraz się kręci takie rzeczy. Zrobiono mi za friko wieczorowy makijaż. :D Były też inne atrakcje i korzyści, o których mógłbym Ci powiedzieć, ale musiałbym Cię potem zabić. ;) Faktem jest, że początkowa propozycja RRG była taka, żebyśmy udzielili wywiadu w ramach przyjacielskiej przysługi (na co ja z ochotą przystałem, bo wcześniej RRG parę razy mi poszło na rękę, choć niby nie musiało). Ale koniec końców ja przynajmniej nie czułem się stratny. :]

tomala72 napisał/a:
Jak mi dadzą w Anabo Zielona Góra za darmo chlapacze, nakładki na błotniki i nierdzewną końcówkę na tłumik to też bym się dał nagrać:)
Za darmo...ni chusteczka:)

Jak Cię poczytają na forum, to z pewnością będą chcieli Cię nagrać. ;) Nie wiem, może masz jakieś rzeczywiste powody, żeby za ASO bądź Dacią jako całością nie przepadać. Ja nie miałem i nadal nie mam, a "występ" był dla mnie radochą ogromną. :]

maciek - 2012-04-04, 14:18

Szkoda ze filmiki sa ustawione jako nie publiczne i inni na youtube nie mogą zobaczyć zadowolonych użytkowników
benny86 - 2012-04-04, 14:23

Moim zdaniem takie filmiki przynoszą korzyść obu stronom. Salon ma najlepszą na świecie reklamę - opinie ludzi na co dzień użytkujących Dacie, ale bez wazeliniarstwa - bodajże Malutki wspominał że na forum nie tylko zachwalacie auta, ale też piszecie o wadach czy modyfikacjach...

Dziwi mnie niechęć niektórych użytkowników do różnych inicjatyw ze strony dealerów - filmiki są złe, dzień otwarty/zlot proponowany przez Jaszpol też się nie podobał... Czyli że co, lepiej gdy fdealer po sprzedaniu samochodu liczy jedynie na kasę z przeglądów, a jego inicjatywa może ograniczyć się do zaproponowania kawki z tej okazji? Gdyby chevrolet coś takiego organizował chętnie bym skorzystał, ale że morde mam niefotogeniczną przed kamery bym się nie pchał :mrgreen:

laisar - 2012-04-04, 14:53

bebe napisał/a:
Pogadaliśmy sobie z ludźmi z Renault odpowiedzialnymi za PR, społeczności i okolice

...oraz dyrektorem strategicznym sieci Dacia - panem Jeanem-Noelem Le Mevelem, który podobno zupełnie przypadkowo wizytował Puławską w trakcie swojego tour de salon po Europie i który mężnie przyjął na klatę huragan krytycznym wniosków racjonalizatorskich względem daciek (:

(Nie, żeby coś to miało dać, ale niech wie! <<<: ).

monopios - 2012-04-04, 14:54

tomala72 napisał/a:
Ładnie się Chłopcy i Pani wypowiadają na temat marki i salonów

Zazdrość.
tomala72 napisał/a:
Daliście się zmanipulować i wykorzystać jako chwyt marketingowy, ciekawe czy jak pierdyknie komuś rozrząd tuż po 3 latach gwarancji lub po przebiegu 100 001 km to w aso będą tacy mili.

Złość, że nikt nie chce ze mną filmów kręcić itd.
tomala72 napisał/a:
To sprzedawcy powinni nam dziękować i zamieszczać filmiki ze swoimi wypowiedziami na temat ukochanych klientów a tu jak za komuny

Usprawiedliwianie się przed samym sobą, że tam nie było się.

Cechy charakteru do współczucia.

tomala72 napisał/a:
Łubudubuu...łubudubuu niech nam żyje Prezes klubu:))))
Żartowałem:)

Skrucha, jedyna pozytywna cecha tej wypowiedzi.


*przepraszam urażonych

tomala72 - 2012-04-04, 19:35

Fajnie jest Chłopcy więcej luzu, pisałem, że żartuje po co się spinacie:)
Fajne filmiki, Panowie przystojni, elokwentni, Daćki swoje kochają, czego chcieć więcej:)
Ja to rozumiem:)

tweeciak - 2012-04-04, 19:40

tomala72 napisał/a:
Fajne filmiki, Panowie przystojni, elokwentni, Daćki swoje kochają, czego chcieć więcej:)


Panowie...i Pani...

tomala72 - 2012-04-04, 19:42

Bałem się...)
art350 - 2012-04-04, 19:49

napiszę krótko super i brawo chłopaki :mrgreen:
toms57 - 2012-04-05, 11:06

Kratylos, a pamiętasz taki konkurs pt. " jabłko z napisem dla najpiękniejszej" :-P
wiesz czym się to skończyło ? :lol:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Eris
;-)

benny86 - 2012-04-05, 12:40

Kratylos, pod względem merytorycznym swój głos dzielę między laisara a bebe :mrgreen:
laisar - 2012-04-05, 13:04

To może wyglądać na usprawiedliwianie się, ale nie byłem wtedy całkiem zdrowy <<<: Mam wrażenie - ale być może mylne? - że zazwyczaj mam jednak inny głos...

(Ale zawsze łagodny, to na pewno, tak, tak (: ).



@Kratylos: Nieee, w końcu widzę się czasem w lustrze - ale żeby mi to było przedostatni raz d;

bebe - 2012-04-05, 14:59

Żadna charakteryzacja laisara nie jest lekka. ;D Jak pan od makijażu go zobaczył, to zapłakał. ;DDD
chriskb - 2012-04-05, 15:13

Nie wszyscy użytkownicy Forum są z W-wy i mieli możliwość bycia na Zlotach to może tak ktoś oświeci "Who is Who" na tych filmach.
benny86 - 2012-04-05, 15:16

chriskb, przecież są podpisy z nickami na forum...
chriskb - 2012-04-05, 15:52

benny86,

Dzięki, oglądałem w miniaturkach, a że wzrok nie ten to dlatego zapytałem.

mekintosz - 2012-04-11, 16:21

chriskb napisał/a:
benny86,

Dzięki, oglądałem w miniaturkach, a że wzrok nie ten to dlatego zapytałem.


Uzyj opcji full screen, okularow, lupy, wiekszego monitorka ;-)

gigi303 - 2012-04-11, 16:43

nie no filmy fajne gratulacje i fajna inicjatywa :D oglądałem z żoną i aż krzyczała cytuje: o tego pamiętam a tego też :D:D:D o raju a ten przytył :D koniec cytatu :D
Malutki - 2012-04-11, 21:51

gigi303 napisał/a:
nie no filmy fajne gratulacje i fajna inicjatywa :D oglądałem z żoną i aż krzyczała cytuje: o tego pamiętam a tego też :D:D:D o raju a ten przytył :D koniec cytatu :D

Mam nadzieję że to o tyciu nie było o mnie :)

Malutki - 2012-04-11, 22:05

benny86 napisał/a:
Moim zdaniem takie filmiki przynoszą korzyść obu stronom. Salon ma najlepszą na świecie reklamę - opinie ludzi na co dzień użytkujących Dacie, ale bez wazeliniarstwa - bodajże Malutki wspominał że na forum nie tylko zachwalacie auta, ale też piszecie o wadach czy modyfikacjach...


Przyznam że sam byłem zaskoczony filmikami po zmontowaniu bo staraliśmy się mówić obiektywnie o samochodach bo w wywiadach było o kluczyku o klamkach o kołpakach i paru innych rzeczach ale część została usunięta, no cóż czas i pieniądz liczą się najbardziej.
Wywiady wskazują że bardziej chwalimy samochody ale czemu nie jeśli rzeczywiście tak jest że ten samochód mi pasuje to czemu mam nie chwalić?
Chwaliliśmy też serwis na Puławskiej ale znowu pytam jeśli tu mi pasuje być i "puławska" chce ze mną współpracować i starają się zrobić wszystko żebym był zadowolony to dlaczego mam o tym nie mówić?

Rozumiem kolegę tomala72 że chciał urozmaicić dyskusję na forum i dziękuję mu za to.

monopios - 2012-06-23, 20:49

Kratylos napisał/a:

laisara [...] wystepowac z swym sciszonym lekko szleleszczacym glosem

Słuchając na żywo Laisar muszę powiedzieć, że TV kłamie i ten głos jest inny niż się spodziewałem. Oczywiście na +.

marszelest - 2012-06-26, 20:25

Filmiki super-ja akurat bardzo nie lubię mówić do kamery bo stres mnie strasznie łapie
Szacun Panowie :) 8-)

krakry1 - 2012-06-26, 20:38

Fajne filmiki. No już wiem jak wyglądcie ... a cały czas myślałem (po stanowczości wypowiedzi ;-) ), że Laisar ma 2 m wzrostu i 2,5 m w barach. A tu proszę taki sympatyczny chłopak. 8-) :lol: ;-)
tweeciak - 2012-06-27, 06:48

marszelest napisał/a:
Filmiki super-ja akurat bardzo nie lubię mówić do kamery bo stres mnie strasznie łapie
Szacun Panowie :) 8-)
????

Bede bronil kobiety w tym gronie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group