DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

ASO - RZESZÓW - Zodiac Witold Gut sp. z o.o.

piotrres - 2007-09-18, 22:20
Temat postu: RZESZÓW - Zodiac Witold Gut sp. z o.o.
Zodiac Witold Gut Sp. z o.o.
al. Armii Krajowej 82
Rzeszów 35-307

(0-17) 859 25 00

Poza cennikiem, i opisywanymi na w poprzednej inkarnacji tego forum
problemów z zaprawkami, i korozją ramion wycieraczek, obsługa jest, odpukać, O.K.
Uwagi:
-można płacić kartami;
-na miejscu tylko serwis mechaniczny i elektryczny;
-blacharsko-lakierniczy w Dębicy (tj. wożą auta);
czasami ciężko się dodzwonić.

[ Dodano: 2008-02-28, 23:28 ]
Dzisiaj wymieniłem jeszcze w ramach gwarancji końcówkę układu kierowniczego po prawej stronie. Co prawda "zabawa" trwała 3 godziny (16:30...19:30), ale i tak duży plus (u mnie) dla ASO. Oby tak dalej...

r - 2008-03-05, 15:15

Rzetelny serwis - godny polecenia, ale watro wcześniej się zorientować co ile kosztuję że chodzi o Logana
loganik - 2008-05-13, 18:21
Temat postu: Zodiac Witold Gut Sp. z o.o.
Dziś byłem swoją Daćką na ostatnim przeglądzie gwarancyjnym, wymieniono łączniki stabilizatora, reszta ok, auto jest na liscie do poprawki zabezpieczenia nadkoli tylnych, zrezygnowwałem z ich poprawki.
Zastanawiam się dlaczego użytkownicy sam.m-ki Renault po zakończeniu gwarancji otrzymują jeszcze na rok tzw ,,Certyfikat Assistance bez końca" a posiadacze Dacii nie?Czyżby Renault uważał że Dacie są bezawaryjne?Pachnie mi to dyskryminacją.

Loganik :-(

KaS602 - 2008-05-13, 18:36

loganik napisał/a:
Zastanawiam się dlaczego użytkownicy sam.m-ki Renault po zakończeniu gwarancji otrzymują jeszcze na rok tzw ,,Certyfikat Assistance bez końca" a posiadacze Dacii nie?Czyżby Renault uważał że Dacie są bezawaryjne?Pachnie mi to dyskryminacją

ZTCW, Assistance producenta obowiazuje tak dlugo, jak dlugo serwisuje sie samochod w ASO. Dacii tez to dotyczy...

loganik - 2008-05-13, 19:08

KaS602, ja otrzymałem taki certyfikat, ale po 2 godz. po opuszczeniu serwisu otrzymałem telefon z serwisu z przeprosinami i iformacją że certyfikat obowiązuje tylko m-ki Renault.Jak masz jakieś pewne iformacje na ten temat to pojadę do sewisu.

Loganik

KaS602 - 2008-05-13, 20:41

loganik napisał/a:
Jak masz jakieś pewne iformacje na ten temat to pojadę do sewisu.

Tak zostałem poinformowany w ASO w Olsztynie. Nie dociekalem zbyt wiele jako, ze bylo to przy odbiorze samochodu. Teraz przy okazji zblizajacego sie przegladu dowiem sie dokladnie jak to jest... Troszke mnie zaciekawiles...

loganik - 2008-05-14, 16:16

Dzięki za informacje, jutro jadę do serwisu :evil:

Dodano 2008-05-15, 18:58:
Niestety, wg informacji jakie posiada serwis as. bez końca nie dotyczy Dacii, ale b.uprzejmy pan obiecał sprawę dokładnie zbadać i powiadomić mnie telefonicznie.

Loganik

loganik - 2008-05-19, 18:36

Dzis otrzymałem telefon z serwisu ,,Zodiac Witold Gut Sp. z o.o. Rzeszów", w dalszym ciagu trwa spór pomiędzy ubezpieczycielem/ Inter Partner Assistance Pollska S.A./ a Renault dotyczący Dacii. przepraszają i proszą o cierpliwość.Jestem mile zaskoczony postawą serwisu.

Loganik

Dodano 2008-05-29, 22:40:
Serwis Zodiac Rz-w wyjasnił sprawę As bez końca po gwarancji: nie dotyczy Dacii :evil:

Loganik

loganik - 2008-05-30, 18:55

Kratylos,popilotuj tę sprawę :-D , Pan, który się zajmował sprawą w Zodiacu, przez parę dni otrzymywał sprzeczne ze sobą decyzje, wreszcie Renault Polska zadecydowało: Dacii niet, a niby dlaczego? :-/

Loganik

Pit - 2008-11-10, 16:28

piotrres napisał/a:

No i wymienili dzisiaj. Po prawie 3 tygodniach i w ramach (gwarancji) ! sprawa trwala od 16:30...19:30. Wracając do domu przejechałem się po jednym z nielicznych brukowanych odcinków w RZ (ul. Boya-Żeleńskiego) i stwirdziłem, że zrobiło się jakoś ciszej. DUŻY PLUS DLA "ZODIAC" SP. Z O. O.


Hej. Masz może jakieś inne doświadczenia z tym serwisem i salonem? Zamierzam tam właśnie kupić i serwować auto. Gdy byłem oglądać MCV przyjęli mnie milo i udzielili dużo porad co do wersji. Widać było przygotowanie nawet do Dacii. Wiem, że zawsze gdy się chce kupić auto jest miło ale może przy serwisie również dobre wrażenie pozostaje :)

Pozdrawiam

piotrres - 2008-11-12, 15:09

Jak na razie w porządku (wobec mnie, odpukać w tanie plastiki)... choć trzeba się czasami uzbroić w cierpliwość
loganik - 2008-11-30, 17:21

Również polecam Zodiak. :-D
loganik - 2009-06-08, 18:50
Temat postu: Rzeszów
Zodiac, Witold Gut, Rz-w, ul. Armii Krajowej 82. Wymiana rozrządu/pasek+ rolka/ 737.97zł. Miła obsługa, szczególnie P. Piotr Stec, czas wymiany 2,5 godz.
gigi303 - 2009-06-08, 18:54

trochę chyba drogo jak na warsztat prywatny, ale jeśli jesteś zadowolony to najważniejsze, czasem lepiej dać więcej a być zadowolonym niż zaoszczędzić kilka groszy i potem sie wkurzać jeśli coś by nie grało.
loganik - 2009-06-08, 20:10

Gigi, Zodiac to dealer Renault/ASO/, główna siedziba mieści się w Ładnej k.Tarnowa.Sprzedaje również dacie, ostatnia jaka była w sprzedaży, pojechała wczoraj do..Niemiec. Na rozrząd mam rok gwarancji. pozdr. Loganik
gigi303 - 2009-06-09, 06:12

nie doczytałem i nie wiedziałem :-/ :-) no to pogartulować tylko takiej ceny jak to ASO :mrgreen:
Pit - 2009-08-05, 15:09

Byłem dziś w Zodiaku w Rzeszowie na pierwszym przeglądzie (serwisowy)
Umówiony na konkretną godzinę zjawiłem się z Bonem Serwisowym, w którym serwis zobowiązuje się wykonania przeglądu za cenę 89 zł. Taki kupon dostałem przy zakupie samochodu.
Z usterek jakie zgłosiłem po przebiegu 10 600
1. Skrzypiący pedał sprzęgła
2. Sporadycznie zawodzi czujnik zamknięcia drzwi bagażnika.

Pan z serwisu powiedział, że usługa będzie kosztowała do 100 zł. Zapytałem - jak to? Przecież mam kupon na 89 zł. To usłyszałem, że to stara cena i nowa to jakieś 3 zł drożej. OK.
Po godzinie wróciłem i spotkałem sprzedawce, który mnie poznał i zapytał jak się sprawuje auto. Powiedziałem, że jestem zadowolony i że serwis podrożał o kilka zł :) Obiecał, że wyjaśni. Rzeczywiście małym drukiem jest adnotacja *)Zgodnie z książką przeglądów i cenników usług serwisowych Dacia w danym dniu. OK Nie będę się kłócił mi nie chodzi o kilka złotych ale o zasady. W końcu Renault to poważna firma.

Dowiedziałem się, że auto mam sprawne.. zużycie klocków około 2mm, styki przeczyszczone, linki nasmarowane. Wpis w książce gwarancyjnej i rachunek 94,80.
Mówię, że już mnie to zaczyna wnerwiać miało być o 3zł drożej a już jest o 5,80. Pan pokiwał głową i wystawił fakturkę na 90zł :)
Nie jestem pieniaczem ale postanowiłem sobie 1 stycznia, że już nie dam się kroić :)

Ogólnie jestem zadowolony i wrócę tam po 20 000km, wszak dostałem nowy kupon rabatowy na 480zł z wymianą oleju włącznie :)

Przy odbieraniu auta zadałem panu pytanie poza konkursem. Jak się wyłącza w mojej MCV alarm. Po prostu jak wyje, nei wiem jak wyłączyć. Pan odpowiada, że przyciskiem od pilota. Mówię, że nie działa i przetestowaliśmy. Rzeczywiście nie da się wyłączyć trzeba czekać aż sam zamilknie.
Umówiony jestem na wtorek na naprawę alarmu.

Jak dotąd jest OK Polecam Zodiaka w Rzeszowie. o Spotkaniach będę informował.

wox - 2009-08-05, 20:12

Pit napisał/a:
Nie jestem pieniaczem ale postanowiłem sobie 1 stycznia, że już nie dam się kroić :)

Ogólnie jestem zadowolony i wrócę tam po 20 000km, wszak dostałem nowy kupon rabatowy na 480zł z wymianą oleju włącznie :)

No to jednak Cię kroją ;-)
Ten przegląd z olejem 5W40 kosztuje 415 zł

Pit - 2009-08-06, 06:40

wox napisał/a:

No to jednak Cię kroją ;-)
Ten przegląd z olejem 5W40 kosztuje 415 zł

O Warto widzieć. A w którym serwisie?

wox - 2009-08-06, 09:05

Ja serwisuję w Krakowie - Łyko trzyma się cennika sugerowanego przez RP (tego z ulotki)
Pit - 2010-05-27, 18:24

Na liczniku 19700 czas na przegląd okresowy z wymianą oleju.
W ręku kupon na 480 zł, umówiłem się na dziś na 13:00

O 9:00 zadzwoniłem jednak do Salonu w Skrzyszowie tego samego właściciela i pytam ile będzie mnie u nich kosztował przegląd Logana MCV po 20K km.
- a samochód kupowany u nas w salonie?
- nie niestety - odpowiadam.
- Od 350 do 400 zł
- a konkretnie?
- nie więcej niż 400.
A jak mam bon serwisowy? Bon może pan mieć na pierwszy przegląd na inne nie dajemy.

Podziękowałem i dzwonię do serwisu gdzie już zapisałem się na dziś. Pytam jaką sumę mam przygotować:

- 500 zł
- Czy aby na pewno ? Nie taniej?
- Już patrzę ... 480 zł
- Proszę się zastanowić dzwoniłem przed chwilą do Serwisu w Skrzyszowie podali wiele niższą cenę za ten przegląd.
- Proszę podać nr nadwozia pana auta.
- xxxxxx - podałem
- Będzie kosztowało 430 zł.
- To może porozmawiamy dłużej jak już co 2 minuty tak cena spada? Koledzy w innym serwisie powiedzieli 400 zł
- Powinien pan się zmieścić w 400..

Umówiony na 13:00 zajeżdżam
Przyjmuje zlecenie miła pani. Uzbrajam się w cierpliwość. Po 2 godzinach przychodzę auto stoi.
Pan mówi, że wymienił, Olej filtr i uszczelkę trrrrr 475 zł.
- Proszę sprawdzić bo tam zdecydowanie mniej powinno być.
- klik, klik, klik, klik 450 zł.
- Na pewno da się taniej - nalegam
- A po czym pan wnioskuje, że się da?
- A po naszej porannej rozmowie miałoby być 400 zł.
- To nie wiem z kim pan rozmawiał. Ja już i tak naciągam.
- Tu nie chodzi o kasę ale o zasady. A po co macie te kupony serwisowe - zapytałem
- A to są właściwie nic ni znaczące papierki, sugerujące jaka może być kwota.
- To dobrze, że panu nie pokazałem bo tam jest kwota 480zł - to ile za ten przegląd.
- 430 zł taniej się nie da.
- OK płacę.
- Chce pan kupon serwisowy?
- Proszę mnie nie rozśmieszać

Chwila wypisywania i taki tekst.
- Wie pan? ta różnica może być w cenie części. Bo my daliśmy oryginalne renault a mogliśmy dać tańsze zamienniki.
- To czemu mnie pan nie poinformował o tym.
- Jak bym pana przyjmował to bym pana poinforomował.

Przy odbiorze auta gość "powalił mnie na kolana" :)
- Wiem skąd ta różnica! W cenie oleju. Bo daliśmy Panu syntetic a mogliśmy dać tańszy pół sintetic... Ok .. podziękowałem za lepszy syntetic po pojechałem już rozbawiony do domu,
Nie wracam tam. Gdyby kosztować miał ten przegląd 500 zł też bym zapłacił ale nie lubię jak ktoś mnie rżnie w jajo i mówi tak a za kilka godzin 70 zł drożej.

A się opisałem...

Beckie - 2010-05-27, 19:40

Czyli ceny wg uznania a do tego do negocjacji. :mrgreen:
tweeciak - 2010-05-28, 09:03

Wiecie co....
NIESAMOWITE
Zaczalem myslec...dlaczego ja nie dostalem przy zakupie w marcu mojego STEPWAYa zadnych kuponow....z emocji nie zapytalem.

Ciekawe...ile trzeba miec takich kuponow...nic nie znaczacych...by...wytapetowac np pokój:)
hehehe

masakra....
rozmawiasz z kims...cos ustalasz...a pozniej: Tej osoby nie ma (i co Pan nam teraz moze zrobic)

A co ciekawsze...na maila...rzadko kiedy odpisuja:(

czarli - 2012-03-21, 20:31

Zodiac Witold Gut Sp. z o.o. Rzeszów - raczej tam nie wroce...Po ciezkich negocjacjach i chwilach zwatpienia, stresu i dziesiatkach telefonow do mojego "partnera" i prezesa Guta spod Tarnowa otrzymalem to, na co liczylem czyli chlapacze i nakladki na nadkola...Na 3 dni przed odbiorem otrzymalem telefon ze nakladki na nadkola otrzymam w innym terminie bo okazalo sie ze nia ma ich na magazynie...Zozumialem i zgodzilem sie przyjechac jeszcze raz po odbiorze by zamontowac te nakladki w innym terminie a w ramach przeprosin prawdopodobnie dostane tez plastiki - listwy boczne lub jakis inny grstis...dodam ze mam prawie 250 km z Kozienic do Rzeszowa...po tygodniu uzytkowania przyjechalem na umowiona godzine i na dzien doby musialem czekac 45 minut bo nie ma mojego "mentora" bo dzialal w terenie...Gdy juz zalatwil sprawy na miescie grzecznie sie przywitalismy, chwile pogadalismy , ale kolejna godzine musialem czekac gdyz w miedzy czasie przyjechal inny klient, ktory zostal obsluzony....w koncu zabrano i moje auto do montazu...okazalo sie ze NIE OTRZYMAM TYCH LISTW BOCZNYCH BO SA ZA DROGIE!!!! "Myslelismy ze sa one w komplecie z nakladkami na nadkola a same listwy kosztuja 900zl-wiec sam pan rozumie" Juz nic wiecej od nich nie chcialem w zamian tylko po skonczonej pracy, grzecznie sie pozegnalem i obiecalem sobie ze wiecej tam sie nie pokaze...
Seal - 2012-03-21, 20:37

To nie lepiej było w Wawie kupić auto :?:
czarli - 2012-03-21, 20:49

zdecydowanie tylko zamowienie skladalem jak bylem w stalowej woli w okresie świateczno-noworocznym (skad pochodze) a z tamtad mam 70km...
Seal - 2012-03-21, 20:57

No tak to przeglądy możesz robić na Puławskiej. Olać ten Rzeszów :mrgreen: :mrgreen:
48piotr - 2012-03-21, 21:09

Seal napisał/a:
No tak to przeglądy możesz robić na Puławskiej.

Z kulturom. ;-)

mekintosz - 2012-03-21, 23:05

Dramat ! Czyli Puławska to ideał, przynajmniej na tle innych ASO ;-)
husik - 2014-02-24, 15:45

Robił ktoś teraz przegląd w Zodiacu? jak tam sytuacja?
Cytrynola - 2021-09-18, 20:39

Tak dla formalności obecnie dealer Dacia to:
Auto Spektrum sp. z o.o. - Autoryzowany Dealer Dacia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group