DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Przegląd mediów o Dacii - [francuskie.pl] - Dacia Duster, test z Rumunką po francusku

zdzisiu27 - 2011-07-15, 11:17
Temat postu: [francuskie.pl] - Dacia Duster, test z Rumunką po francusku
nie wiem czy kiedykolwiek czytałem taki długi artykuł o Dusterku :)
musiałem czytać na raty ! :-)
http://www.francuskie.pl/testy/7128

benny86 - 2011-07-15, 11:43

Przeczytałem "na raz" :mrgreen: Bardzo ciekawy test, dla kogoś kto nigdy nie jeżdził dusterem bardzo merytoryczny, bez wychwalania pod niebiosa i głupiej, mało merytorycznej krytyki jak to często bywa w przypadku niepopularnych marek.
Piotrek721015 - 2011-07-15, 12:52

Bardzo fajny artykuł. Napisany bez bufonady i złośliwości. No i przy okazji wspomnieli onaszm klubie.
harry - 2011-07-15, 12:53

Przeczytane - brzmi to dość obiektywnie.
Ja przyłączam się do pochwał Biseptolka :)

zyga03 - 2011-07-15, 13:41
Temat postu: Re: [francuskie.pl] - Dacia Duster, test (z Rumunką po franc
zdzisiu27 napisał/a:
nie wiem czy kiedykolwiek czytałem taki długi artykuł o Dusterku :)
musiałem czytać na raty ! :-)
http://www.francuskie.pl/testy/7128


Musieli testować jakiś stary egzemplarz bo wszystkie obecne Dustery mają sterowane spryskiwacze przedniej szyby jak inne samochody- automatycznie a nie ręcznie.
Reszta testu może być. Ja osobiście nie znam nikogo kto miałby kłopoty z uszczelką pod przednią szybą. Ten defekt usunięto pod koniec zeszłego roku.
Większym problemem jest sprawa korozyjności i warto dodatkowo zakonserwować podwozie.

bebe - 2011-07-15, 13:43

Artykuł bardzo dobry.

Jedna rzecz mi się tylko nie zgadza, a mianowicie pilot od radia - przecież to jest ten stary, kwadratowy, a przysiągłbym, że w Loganach widziałem te nowsze, okrągłe. Wszystkie Dustery mają kwadratowe piloty, czy w Renault robili czyszczenie magazynów? :)

EDIT: Dobrze pamiętałem. To jest zdjęcie z polskiej strony Dacii, MCV, komfort:



Skąd oni wytrzasnęli ten wynalazek w Dusterze? :)

zdzisiu27 - 2011-07-15, 14:43
Temat postu: Re: [francuskie.pl] - Dacia Duster, test
bardzo spodobało mi się zestawianie Dustera z innymi samochodami











(mam nadzieję, że panowie z francuskie.pl się nie obrażą za linkowanie zdjęć)

Pat13 - 2011-07-15, 15:43

zyga03 napisał/a:
Musieli testować jakiś stary egzemplarz bo wszystkie obecne Dustery mają sterowane spryskiwacze przedniej szyby jak inne samochody- automatycznie a nie ręcznie.
Reszta testu może być. Ja osobiście nie znam nikogo kto miałby kłopoty z uszczelką pod przednią szybą. Ten defekt usunięto pod koniec zeszłego roku.

A w mojej Drakuli rocznik 2011 uszczelka nadal wychodzi i spryskiwacze działają niezależnie z wycieraczkami ( według mnie zaleta )

chriskb - 2011-07-15, 17:52

Ja też mam DD z 2011 i o dziwo nie trzeba cudownego kabelka - spryskiwacze i wycieraczki działają jak trzeba, nadal trzeba się przyzwyczaić do tylnej wycieraczki i następna modyfikacja to układ czasowy.
harry - 2011-07-16, 16:01

U mnie w DD z maja 2011 magiczny kabelek wycieraczkowy był juz połączony prawidłowo i spryskiwacz jest zsynchronizowany z wycieraczkami :)
Uszczelka szyby przedniej....... wyłazi od pierwszego dnia :)

laisar - 2011-07-16, 22:58

chriskb napisał/a:
spryskiwacze i wycieraczki działają jak trzeba

No jak dla kogo...

WhiteDragon - 2011-07-17, 21:50

Artykuł bardzo fajny - i o nas ciepło napisali :-D
DD - 2011-09-10, 03:26

zdzisiu27 napisał/a:
nie wiem czy kiedykolwiek czytałem taki długi artykuł o Dusterku :)
musiałem czytać na raty ! :-)
http://www.francuskie.pl/testy/7128

Znalazlem ten artykul przy okazji googlowania hasla "Dacia Duster", ale dosc pozno, bo dopiero ok. 2-3 tyg. temu. Jak widac, warto czesciej wpadac na forum Dacii :-D .

Najobszerniejszy i najlepszy artykul jaki kiedykolwiek o Dusterze czytalem. Poza tym ta ogromna liczba zdjec, w tym wiele w zblizeniu. Kawal dobrej roboty :-D .

Piotr_K - 2012-01-29, 02:26

Może gdzieś było ale to b.dobry opis http://www.francuskie.pl/testy/7128
art350 - 2012-01-29, 17:47

Bardzo fajny artykuł,no i w końcu nie ma czepiania się "twardych plastików". :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group