Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT
Znalezionych wyników: 327
DACIA Klub Polska
Autor Wiadomość
  Temat: Za stary żeby jeździć Dusterem
mud maX

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5605

PostForum: Przegląd mediów o Dacii   Wysłany: 2026-04-14, 20:08   Temat: Za stary żeby jeździć Dusterem
[*]
  Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4
mud maX

Odpowiedzi: 664
Wyświetleń: 539554

PostForum: Galeria naszych samochodów   Wysłany: 2026-01-31, 22:52   Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4

:(
  Temat: Duster 4x4 - demontaż wału na stałe- plusy i minusy
mud maX

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4801

PostForum: Dział ogólny o daciach   Wysłany: 2025-08-26, 18:05   Temat: Duster 4x4 - demontaż wału na stałe- plusy i minusy
Jak oddałem wał do naprawy przejechałem prawie 2 tys. km bez wału, głownie drogi szybkiego ruchu. Ze wskazań licznika różnica wyniosła 0,4l/100 mniej.
  Temat: Kontrolka ABS
mud maX

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9694

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2025-07-03, 09:19   Temat: Kontrolka ABS
Przykład NIE-rozwiązania problemu
  Temat: Wypadki z udziałem Dacii
mud maX

Odpowiedzi: 1065
Wyświetleń: 821092

PostForum: Przegląd mediów o Dacii   Wysłany: 2024-12-20, 18:45   Temat: Wypadki z udziałem Dacii
https://7dni.pila.pl/50-latek-z-pily-przebijal-opony-w-ponad-50-samochodach,7104981222804608a
  Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4
mud maX

Odpowiedzi: 664
Wyświetleń: 539554

PostForum: Galeria naszych samochodów   Wysłany: 2024-11-27, 20:49   Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4
Trąba powietrzna w Darłówku

  Temat: Opony, których nie trzeba pompować
mud maX

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10705

PostForum: Na każdy temat   Wysłany: 2024-11-12, 09:43   Temat: Opony, których nie trzeba pompować
Dlaczego nie możemy kupić opon bez powietrza?
https://businessinsider.com.pl/wideo/opony-bez-powietrza-istnieja-od-dziesiecioleci-dlaczego-nie-mozna-ich-kupic-wideo/39ys9fy
  Temat: Taksówkarze mówią, jakie współczesne auta są najlepsze.
mud maX

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5776

PostForum: Przegląd mediów o Dacii   Wysłany: 2024-04-23, 17:48   Temat: Taksówkarze mówią, jakie współczesne auta są najlepsze.
Według redaktora taksówkarze podają tylko dwie marki.

autokult.pl
  Temat: Sztuczna inteligencja
mud maX

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7147

PostForum: Na każdy temat   Wysłany: 2022-08-12, 08:59   Temat: Sztuczna inteligencja
Co wie sztuczna inteligencja o Dacia Klub Polska?
  Temat: Wybieramy logo - Wielkanoc 2016
mud maX

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 15496

PostForum: Sprawy klubowe   Wysłany: 2016-03-25, 12:51   Temat: Wybieramy logo - Wielkanoc 2016
Plastycznie prezentuje się dobrze (a czy to wina tęczy, że zrobili jej taki pijar;) )
  Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży
mud maX

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5326

PostForum: Na każdy temat   Wysłany: 2016-03-25, 12:41   Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży
Mały dodatek do tematu
Auto jednego z producentów :)
  Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4
mud maX

Odpowiedzi: 664
Wyświetleń: 539554

PostForum: Galeria naszych samochodów   Wysłany: 2016-03-25, 12:38   Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4
  Temat: Wybieramy logo - Wielkanoc 2016
mud maX

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 15496

PostForum: Sprawy klubowe   Wysłany: 2016-03-18, 08:30   Temat: Wybieramy logo - Wielkanoc 2016
Logo nr 1



Logo nr 2

  Temat: Okolicznościowe logo Klubu
mud maX

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 120739

PostForum: Sprawy klubowe   Wysłany: 2016-03-18, 08:23   Temat: Okolicznościowe logo Klubu
Przez najbliższy weekend przedświąteczny można głosować na jedną z dwóch propozycji majkela.
  Temat: [francuskie.pl] Duster 1.2 TCE 4x4
mud maX

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4453

PostForum: Przegląd mediów o Dacii   Wysłany: 2016-03-16, 09:46   Temat: [francuskie.pl] Duster 1.2 TCE 4x4
Toż to wszystko prawda!
I na koniec jeszcze posłodził autor ;)
  Temat: Okolicznościowe logo Klubu
mud maX

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 120739

PostForum: Sprawy klubowe   Wysłany: 2016-03-11, 14:07   Temat: Okolicznościowe logo Klubu
Fajny projekt majkel:)
Jeśli możesz to sprawdź tylko czy po prawej stronie przy krawędzi logo ma takie same odcienie niebieskiego co tło. Z tego co pamiętam to chyba logo noworoczne na połączeniu trochę się odcinało od tła.
  Temat: Duster Urban Explorer waltera_g
mud maX

Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 84100

PostForum: Galeria naszych samochodów   Wysłany: 2016-03-09, 12:33   Temat: Duster Urban Explorer waltera_g
Piszczy :)
  Temat: Duster Urban Explorer waltera_g
mud maX

Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 84100

PostForum: Galeria naszych samochodów   Wysłany: 2016-03-09, 08:44   Temat: Duster Urban Explorer waltera_g
Gratulacje i życzę satysfakcji z użytkowania:)
Widać, że Dacia wyposażeniem dogania resztę świata. Pamiętam jak ze dwa lata temu klient przewiózł mnie Land Cruiserem. Deska rozdzielcza robila wrażenie jak ze statku kosmicznego. Jak wsiadlem z powrotem do Dustera, to czułem jakbym się cofnął w czasie o 20 lat:)
  Temat: Okolicznościowe logo Klubu
mud maX

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 120739

PostForum: Sprawy klubowe   Wysłany: 2016-03-06, 14:35   Temat: Okolicznościowe logo Klubu
Po krótkim karnawale logo noworoczne jeszcze dobrze nie ostygło, a już zbliżają się kolejne Święta. Przyznaję, że się trochę zagapiłem, dlatego odświeżam temat dopiero teraz:) Jest jeszcze trochę czasu, bo Wielkanoc mamy za trzy tygodnie.

W związku z tym ponawiam prośbę do wszystkich chcących i potrafiących o zgłaszanie się do zrobienia wielkanocnego logo.

Wykonanie logo wymaga zaangażowania swojego czasu i umiejętności na rzecz innych członków Klubu. Myślę, że to nie będzie nadużyciem jeśli autorów logotypów będę nagradzał punktami "pomógł".
  Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży
mud maX

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5326

PostForum: Na każdy temat   Wysłany: 2016-03-04, 22:42   Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży
Dzięki :)
  Temat: Terenowy Wół Roboczy Dacia Duster Van
mud maX

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6337

PostForum: Przegląd mediów o Dacii   Wysłany: 2016-03-04, 22:42   Temat: Terenowy Wół Roboczy Dacia Duster Van
Boczne drzwi z tyłu w wersji Van zawsze mogą się przydać. Przypomina mi się jak ktoś zrobił mobilny punkt ksero z Matiza Van. Przez tylne drzwi ładowało się papier, a przez boczne odbierało się odbitki ;)
  Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży
mud maX

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5326

PostForum: Na każdy temat   Wysłany: 2016-02-27, 10:39   Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży
Są produkowane specjalne podkładki/adaptery do pasów bezpieczeństwa dla pań przy nadziei. Producenci podają, że adapter utrzymuje pas w sposób wygodny dla kobiety i bezpieczny dla dziecka. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z użytkowania? Dobre, nie dobre, czy było wygodnie czy nie wygodnie szanownej małżonce?
  Temat: Konkurenci Dacii?
mud maX

Odpowiedzi: 3235
Wyświetleń: 1628577

PostForum: Na każdy temat   Wysłany: 2016-02-21, 11:50   Temat: Konkurenci Dacii?
Piitubski napisał/a:
No to pewnie ze 100 kawałków będzie kosztował - w najtańszej wersji.

Podejrzewam, że w wersji produkcyjnej będzie dostępne 4x2 z samym silnikiem benzynowym jako podstawa.
  Temat: Konkurenci Dacii?
mud maX

Odpowiedzi: 3235
Wyświetleń: 1628577

PostForum: Na każdy temat   Wysłany: 2016-02-21, 09:54   Temat: Konkurenci Dacii?
Skoda pokazała koncept nowego SUV-a VisionS . Ma być 6-osobowy. Dłuższy szerszy i niższy od obecnego Dustera. Napęd hybrydowy, tylna oś napędzana silnikiem elektrycznym (jak w Lexusie).
Mi osobiście nie w smak jest masowe zastępowanie ukladów mechanicznych elektrycznymi ale to już chyba nieodwracalny kierunek rozwoju motoryzacji.
  Temat: Zamarzł płyn do szyb
mud maX

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 23035

PostForum: Na każdy temat   Wysłany: 2016-01-04, 09:49   Temat: Zamarzł płyn do szyb
Też miałem letni płyn w przewodach. Wczoraj odmroziłem w parkingu podziemnym galerii handlowej. Koszt 5 zł i dalej lecę na płynie ze Stonki :)
 
Strona 1 z 14
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne