| Autor |
Wiadomość |
Temat: Za stary żeby jeździć Dusterem |
mud maX
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5605
|
Forum: Przegląd mediów o Dacii Wysłany: 2026-04-14, 20:08 Temat: Za stary żeby jeździć Dusterem |
| [*] |
Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4 |
mud maX
Odpowiedzi: 664
Wyświetleń: 539554
|
Forum: Galeria naszych samochodów Wysłany: 2026-01-31, 22:52 Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4 |
:( |
Temat: Duster 4x4 - demontaż wału na stałe- plusy i minusy |
mud maX
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4801
|
Forum: Dział ogólny o daciach Wysłany: 2025-08-26, 18:05 Temat: Duster 4x4 - demontaż wału na stałe- plusy i minusy |
| Jak oddałem wał do naprawy przejechałem prawie 2 tys. km bez wału, głownie drogi szybkiego ruchu. Ze wskazań licznika różnica wyniosła 0,4l/100 mniej. |
Temat: Kontrolka ABS |
mud maX
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9694
|
Forum: Dział techniczny Wysłany: 2025-07-03, 09:19 Temat: Kontrolka ABS |
| Przykład NIE-rozwiązania problemu |
Temat: Wypadki z udziałem Dacii |
mud maX
Odpowiedzi: 1065
Wyświetleń: 821092
|
Forum: Przegląd mediów o Dacii Wysłany: 2024-12-20, 18:45 Temat: Wypadki z udziałem Dacii |
| https://7dni.pila.pl/50-latek-z-pily-przebijal-opony-w-ponad-50-samochodach,7104981222804608a |
Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4 |
mud maX
Odpowiedzi: 664
Wyświetleń: 539554
|
Forum: Galeria naszych samochodów Wysłany: 2024-11-27, 20:49 Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4 |
Trąba powietrzna w Darłówku
 |
Temat: Opony, których nie trzeba pompować |
mud maX
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10705
|
Forum: Na każdy temat Wysłany: 2024-11-12, 09:43 Temat: Opony, których nie trzeba pompować |
Dlaczego nie możemy kupić opon bez powietrza?
https://businessinsider.com.pl/wideo/opony-bez-powietrza-istnieja-od-dziesiecioleci-dlaczego-nie-mozna-ich-kupic-wideo/39ys9fy |
Temat: Taksówkarze mówią, jakie współczesne auta są najlepsze. |
mud maX
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5776
|
Forum: Przegląd mediów o Dacii Wysłany: 2024-04-23, 17:48 Temat: Taksówkarze mówią, jakie współczesne auta są najlepsze. |
Według redaktora taksówkarze podają tylko dwie marki.
autokult.pl |
Temat: Sztuczna inteligencja |
mud maX
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7147
|
Forum: Na każdy temat Wysłany: 2022-08-12, 08:59 Temat: Sztuczna inteligencja |
| Co wie sztuczna inteligencja o Dacia Klub Polska? |
Temat: Wybieramy logo - Wielkanoc 2016 |
mud maX
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 15496
|
Forum: Sprawy klubowe Wysłany: 2016-03-25, 12:51 Temat: Wybieramy logo - Wielkanoc 2016 |
| Plastycznie prezentuje się dobrze (a czy to wina tęczy, że zrobili jej taki pijar;) ) |
Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży |
mud maX
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5326
|
Forum: Na każdy temat Wysłany: 2016-03-25, 12:41 Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży |
Mały dodatek do tematu
Auto jednego z producentów :) |
Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4 |
mud maX
Odpowiedzi: 664
Wyświetleń: 539554
|
Forum: Galeria naszych samochodów Wysłany: 2016-03-25, 12:38 Temat: DaciaSpotting: Reaktywacja 4 |
 |
Temat: Wybieramy logo - Wielkanoc 2016 |
mud maX
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 15496
|
Forum: Sprawy klubowe Wysłany: 2016-03-18, 08:30 Temat: Wybieramy logo - Wielkanoc 2016 |
Logo nr 1
Logo nr 2
 |
Temat: Okolicznościowe logo Klubu |
mud maX
Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 120739
|
Forum: Sprawy klubowe Wysłany: 2016-03-18, 08:23 Temat: Okolicznościowe logo Klubu |
| Przez najbliższy weekend przedświąteczny można głosować na jedną z dwóch propozycji majkela. |
Temat: [francuskie.pl] Duster 1.2 TCE 4x4 |
mud maX
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4453
|
Forum: Przegląd mediów o Dacii Wysłany: 2016-03-16, 09:46 Temat: [francuskie.pl] Duster 1.2 TCE 4x4 |
Toż to wszystko prawda!
I na koniec jeszcze posłodził autor ;) |
Temat: Okolicznościowe logo Klubu |
mud maX
Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 120739
|
Forum: Sprawy klubowe Wysłany: 2016-03-11, 14:07 Temat: Okolicznościowe logo Klubu |
Fajny projekt majkel:)
Jeśli możesz to sprawdź tylko czy po prawej stronie przy krawędzi logo ma takie same odcienie niebieskiego co tło. Z tego co pamiętam to chyba logo noworoczne na połączeniu trochę się odcinało od tła. |
Temat: Duster Urban Explorer waltera_g |
mud maX
Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 84100
|
Forum: Galeria naszych samochodów Wysłany: 2016-03-09, 12:33 Temat: Duster Urban Explorer waltera_g |
| Piszczy :) |
Temat: Duster Urban Explorer waltera_g |
mud maX
Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 84100
|
Forum: Galeria naszych samochodów Wysłany: 2016-03-09, 08:44 Temat: Duster Urban Explorer waltera_g |
Gratulacje i życzę satysfakcji z użytkowania:)
Widać, że Dacia wyposażeniem dogania resztę świata. Pamiętam jak ze dwa lata temu klient przewiózł mnie Land Cruiserem. Deska rozdzielcza robila wrażenie jak ze statku kosmicznego. Jak wsiadlem z powrotem do Dustera, to czułem jakbym się cofnął w czasie o 20 lat:) |
Temat: Okolicznościowe logo Klubu |
mud maX
Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 120739
|
Forum: Sprawy klubowe Wysłany: 2016-03-06, 14:35 Temat: Okolicznościowe logo Klubu |
Po krótkim karnawale logo noworoczne jeszcze dobrze nie ostygło, a już zbliżają się kolejne Święta. Przyznaję, że się trochę zagapiłem, dlatego odświeżam temat dopiero teraz:) Jest jeszcze trochę czasu, bo Wielkanoc mamy za trzy tygodnie.
W związku z tym ponawiam prośbę do wszystkich chcących i potrafiących o zgłaszanie się do zrobienia wielkanocnego logo.
Wykonanie logo wymaga zaangażowania swojego czasu i umiejętności na rzecz innych członków Klubu. Myślę, że to nie będzie nadużyciem jeśli autorów logotypów będę nagradzał punktami "pomógł". |
Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży |
mud maX
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5326
|
Forum: Na każdy temat Wysłany: 2016-03-04, 22:42 Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży |
| Dzięki :) |
Temat: Terenowy Wół Roboczy Dacia Duster Van |
mud maX
Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6337
|
Forum: Przegląd mediów o Dacii Wysłany: 2016-03-04, 22:42 Temat: Terenowy Wół Roboczy Dacia Duster Van |
| Boczne drzwi z tyłu w wersji Van zawsze mogą się przydać. Przypomina mi się jak ktoś zrobił mobilny punkt ksero z Matiza Van. Przez tylne drzwi ładowało się papier, a przez boczne odbierało się odbitki ;) |
Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży |
mud maX
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5326
|
Forum: Na każdy temat Wysłany: 2016-02-27, 10:39 Temat: Adaptery do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży |
| Są produkowane specjalne podkładki/adaptery do pasów bezpieczeństwa dla pań przy nadziei. Producenci podają, że adapter utrzymuje pas w sposób wygodny dla kobiety i bezpieczny dla dziecka. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z użytkowania? Dobre, nie dobre, czy było wygodnie czy nie wygodnie szanownej małżonce? |
Temat: Konkurenci Dacii? |
mud maX
Odpowiedzi: 3235
Wyświetleń: 1628577
|
Forum: Na każdy temat Wysłany: 2016-02-21, 11:50 Temat: Konkurenci Dacii? |
| Piitubski napisał/a: | | No to pewnie ze 100 kawałków będzie kosztował - w najtańszej wersji. |
Podejrzewam, że w wersji produkcyjnej będzie dostępne 4x2 z samym silnikiem benzynowym jako podstawa. |
Temat: Konkurenci Dacii? |
mud maX
Odpowiedzi: 3235
Wyświetleń: 1628577
|
Forum: Na każdy temat Wysłany: 2016-02-21, 09:54 Temat: Konkurenci Dacii? |
Skoda pokazała koncept nowego SUV-a VisionS . Ma być 6-osobowy. Dłuższy szerszy i niższy od obecnego Dustera. Napęd hybrydowy, tylna oś napędzana silnikiem elektrycznym (jak w Lexusie).
Mi osobiście nie w smak jest masowe zastępowanie ukladów mechanicznych elektrycznymi ale to już chyba nieodwracalny kierunek rozwoju motoryzacji. |
Temat: Zamarzł płyn do szyb |
mud maX
Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 23035
|
Forum: Na każdy temat Wysłany: 2016-01-04, 09:49 Temat: Zamarzł płyn do szyb |
| Też miałem letni płyn w przewodach. Wczoraj odmroziłem w parkingu podziemnym galerii handlowej. Koszt 5 zł i dalej lecę na płynie ze Stonki :) |
| |