Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Duster wyprzedził Qashqaia
Autor Wiadomość
Domel2250 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 752
Skąd: internet
Wysłany: 2013-04-18, 14:55   

Hakama 4x4 napisał/a:
tomala72 napisał/a:
profilaktycznej wymiany panewek w 1.5 dci raz na 100 - 150 tysięcy":)

To jest po prostu hicior :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dlatego właśnie jestem zwolennikiem prostych starych, trwałych, sprawdzonych konstrukcji jak 1.6 benzyna w Dusterze (dla oszczędności z gazem) .
A po wielości awarii widać, że nie tylko Dacia jest niskobudżetowa. Dodam, że mam przejechane 64 kkm Dusterem (obiektywnie to nie dużo ale subiektywnie tak) i to co reklamowałem to były pierdoły, z którymi ktoś mniej wyczulony by jeździł i które de facto nie mają większego znaczenia. A nie do pomyślenia wydaje mi się aby kupić auto za ok 70 tysięcy lub więcej (nissan) i po 100 kkm robić panewki, a w międzyczasie remont zawieszenia, łożyska i inne rzeczy opisane w publikacji. To ile trzeba włożyć żeby mieć sprawnego nissana :lol: ?
Jak sprzedawałem poloneza 10 lat temu to miał 140 kkm i nie miał takich usterek (poza korozją blach, układu wydechowego i zużywaniem oleju i krzyżakami w wale napędowym po 15 zł. sztuka).


Podpisuję się wszystkimi czterema :lol:
Nie ma już aut bezawaryjnych , co powiecie na Merca z 2010 gdzie lecą wszystkie amortyzatory po 1,5 roku i 35kkm (regulowane automatycznie do stylu jazdy) i ASO mówi, że to element podlegający się zużyciu tak jak klocki hamulcowe i naprawią za opłatą kilkunastu tys. PLN (przypadek ode mnie z firmy-auto za 170k pln brutto). ....
Dwa lata temu jechałem na majówkę zadbaną, ale nie przesadnie 19-letnią Toyotą 2,0 diesel do Lwowa i poza brakiem mocy oraz kilku bajerów/uprzyjemniaczy jazdy niczego naszej czwórce nie brakowało, auto jechało jak po sznurku nic nie pukało, stukało, pedały i kiera jak po masełku i bez luzów itd......niestety takie samochody to już przeszłość.....za 19 lat , to swoim DD będę się najwyżej golił, jak pójdzie na żyletki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Były: Polonez Atu plus 1,6 gsi, Skoda Felicja HB 1,3 glx, fiat uno 0,9....
Ostatnio zmieniony przez Domel2250 2013-04-18, 14:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne