Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: laisar
2014-02-17, 02:20
skandaliczne zachowanie laisara
Autor Wiadomość
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18032
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-29, 17:12   

Absolutnie - nigdy i na nikogo, taka skaza charakteru.

Piszę - rzeczywiście, powoli - odpowiedź.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2014-01-29, 17:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mariusz 


Marka: była Dacia, jest Toyota
Model: Sandero, Auris Touring Sports
Silnik: 1,6 (132 KM)
Rocznik: 2015
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 1500
Skąd: Ozorków
Wysłany: 2014-01-29, 17:49   

To bardzo się cieszę bo myślałem, że obraziłem Ciebie.
_________________

 
Marcin 
Administrator



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.6 CDTI
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-30, 01:33   

Kratylos napisał/a:
Ja ten klub współtworzyłem, można powiedzieć wymyśliłem, od poczatku ale nie poczuwam sobie żadnych praw do pełnego decydowania o nim - w przeciwieństwie do współczesnego grona aminow moderatorów.


bebe napisał/a:

Tytułem uporządkowania - Kratylos jest założycielem tego forum, nic się w tej materii nie zmienia, nie przepisujemy historii, nie palimy ksiąg. :)


Pozwole sobie zabrać głos i wyjaśnić pewną kwestię...
Skąd Pan Kratylos bierze pogląd, że to on jest założycielem tego forum i to on je wymyślił?
Na początku w 2006 roku było forum www.logan.fora.pl, które ja zapoczątkowałem i stworzyłem!
Od tego wszystko się zaczęło i funkcjonuje do dziś :idea:
Przedstaw proszę jakieś konkretne dowody mówiące o tym iż jesteś "ojcem tego forum" jak sam o sobie mówisz :!:

PS. Może mylisz pojęcia i masz na mysli Blog o Dacii Logan, który stworzyłeś? (a później usunąłeś - tak na marginesie :mrgreen: )

Kratylos napisał/a:

czy w ramach obecnej rewolucji nie postawić pytania po co nam admin ktory jest adminem pro forma (marcin) - nie jest kompletnie z dacia związany i jedynie jest "właścicielem" domeny i udostępnia serwer? jakie powinny byc funkcje takiego admina i jakie decyzje taka osoba może podejmować? - to taki moj maly offtopic...

Kolego sam fakt, że nie pisze na forum nie oznacza, że się nim nie interesuję i nie zajmuje.
Mam ciągły kontakt telefoniczny z Laisarem i na bieżąco uzgadniamy wszystkie sprawy.
Z Tobą nie rozmawiałem nigdy, albo przynajmniej sobie tego nie przypominam...
O czymś to chyba świadczy :roll:
 
Kratylos
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-30, 07:33   

Ostatnio zmieniony przez Kratylos 2014-01-30, 09:15, w całości zmieniany 9 razy  
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7428
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2014-01-30, 08:58   

Człowieku, a pisz rzesz poprawnie, bo nie wiem co chcesz przekazać. Ile razy mam cię prosić.
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3678
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-30, 09:55   

Cytat:
to ze sie zgadaliście przeciwko mnie - taka grupka z warszawy to ja już wiem


" Nie ma cwaniaka na warszawiaka " ;-)

Słucham tak i słucham ... i ...
Najlepiej jakbyście trzymali się faktów i mogli poprzeć jakimiś dokumentami swoje tezy, czyli dołączyć skany dokumentów, maile, linki do starych stron www, bo bez tego wasze tezy nie mają żadnej wartości. :-?
 
Marcin 
Administrator



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.6 CDTI
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-30, 11:22   

Kratylos napisał/a:
kłamiesz w żywe oczy człowieku

Proszę o dowody mojego "kłamstwa" :!:

Może troche wyjaśnień:
1. Mając Dacie szukałem info na jej temat w internecie. Nie było nic poza Twoim blogiem,
2. Postanowiłem założyć forum Dacii,
3. Korzystając z Twojego bloga skontaktiowałem się z Tobą na GG informując o MOIM POMYŚLE, a tym samym zapraszając Cię na forum,
4. Jako, że z Tobą miałem jakiś kontakt i byłeś jednym z pierwszych użytkowników forum nadałem Ci rangę "Junior Admin"
5. Zgodzę się z tym, że współtworzyłeś forum, ale akurat to robili wszyscy Klubowicze którzy pisali cokolwiek na forum

A teraz pytania do Ciebie:
1. Skoro pomysł był Twój to jakim cudem znalazłeś mnie w internecie przed założeniem forum? I czemu nie założyłeś go sam bez mojego udziału?
2. Skoro założyłeś forum to dlaczego na "starym" jesteś 3 zarejestrowaną osobą, a na "nowym" 6?
 
Kratylos
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-30, 12:53   

Ostatnio zmieniony przez Kratylos 2014-01-30, 12:57, w całości zmieniany 3 razy  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18032
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-30, 13:50   

Kratylos napisał/a:
abyś nadal byl w stanie brać odpowiedzialność za swoje czyny a nie próbował przerzucać na innych (np txt niech użytkownicy zadecydują)

Pisałem już kilka razy, mogę powtórnie: nieustająco podtrzymuję własną odpowiedzialność za swoje czyny.

Nie mam się natomiast za udzielnego "Pana admina" (?!) na "zagrodzie" i uważam, że najważniejsze jest właśnie zdanie ogółu użytkowników. Dlatego niczego na nich nie "przerzucam", ale oczywiście dopuszczam zmianę przez nich wszelkich decyzji.


Kratylos napisał/a:
ty bez konsultacji z zainteresowanymi podejmujesz decyzje o osunięciu

To ja wpadłem na ten pomysł, ale najpierw przedstawiłem go głównemu zainteresowanemu - czyli naczelnemu administratorowi - i przekonałem Marcina do realizacji, uznając, że leży w zakresie przynależnych kompetencji.

Natomiast osąd, że Twoja zgoda nie jest potrzebna, wynika(ł) z oceny Twojego (braku) zaangażowania przez długi okres czasu w techniczną stronę działania forum - co nie jest zarzutem, a jedynie stwierdzeniem faktu.


Kratylos napisał/a:
z grona "redakcji klubu"

Administrator nie należy do żadnej "redakcji", bo niczego nie "redaguje" (ani nawet nie "wydaje") - w ramach swoich uprawnień zajmuje się jedynie kwestiami technicznymi.


Kratylos napisał/a:
nie było żadnych merytorycznych uwag do mojego funkcjonowania jako admina

Nie było, bo ostatnio w ogóle nie było owego funkcjonowania - co w końcu samo w sobie stało się właśnie swego rodzaju uwagą merytoryczną. Nie jest to jednak sprawa, za którą można kogokolwiek krytykować, bo to dość naturalna kolej rzeczy. Uważam natomiast, że można na jej podstawie wyciągać wnioski i podejmować decyzje.


bebe napisał/a:
Kratylos napisał/a:
dostałem potwierdzenie na pw ze dzis moje konto i wszystko to co pisze zostanie usunięte
Nie. Dostałeś PW z pytaniem, czy nadal podtrzymujesz swoją decyzję o usunięciu konta i postów

Jest to dla mnie przykład chyba głównego problemu: najwyraźniej czytasz tak samo jak piszesz, Kratylosie - byle jak... Wkładasz w palce rozmówców nieistniejące wypowiedzi, a potem wysnuwasz z nich paranoicznie intencje.


[Zawody w "genderowym" wymachiwaniu przyrodzeniem, w gdybologii mniemanej "gdybym-byłbym" oraz "kolesiowej" manii prześladowczej poddaję walkowerem - nie bawię się w takich piaskownicach].


Mariusz napisał/a:
Laisar kto dał Ci prawo do takiego postępowania???

Formalnie, w postaci uprawnień, umożliwiających takie działanie - główny administrator Marcin.

Prawo "moralne" - własny osąd sytuacji, moim zdaniem mieszczący się w kompetencjach czynnego administratora. (Chociaż cały czas podkreślam, że dla mnie administrowanie jest kwestią jedynie techniczną, a nie świadczącą o jakichkolwiek zasługach. "Moralność" uważam zatem za nie mającą zastosowania).


[O historycznych związkach między zasługami merytorycznymi a funkcjami technicznymi bardzo mądrze napisał bebe].


Kratylos napisał/a:
po co nam admin ktory jest adminem pro forma (marcin) - nie jest kompletnie z dacia związany i jedynie jest "właścicielem" domeny i udostępnia serwer?

Nie jest "pro forma" - od początku zawiaduje sprawami formalnymi domeny i hostingu forum, są na niego zarejestrowane i zajmuje się nimi na bieżąco oraz zawsze, gdy tylko wymagają tego wydarzenia.

Jest więc to sytuacja zupełnie odmienna od tej, gdy ktoś - tak jak Ty, Kratylosie - realnie zaprzestał dawno temu jakiejkolwiek działalności adminstratorskiej, co jest kluczowe w przypadku tej dyskusji. Łączy Was jedynie brak dacii, ale pozostałe aspekty są różne. Tobie zdarza się czasami podzielić doświadczeniem długoletniego użytkownika logana, a Marcin administruje forum.


O zmianie "właściciela" oczywiście można dyskutować. Gdyby jednak Marcin się zgodził i ktoś przejął "własność" forum, to taka osoba musiałby się z kolei liczyć z koniecznością dalszego przekazania "posiadania" w przypadku zmiany auta. To spore zamieszanie - a jaki byłby zysk? Skoro Marcin wciąż aktywnie działa na tym polu, to ja nie dostrzegam potencjalnej poprawy sytuacji, do której i tak nie mam żadnych zastrzeżeń.


bebe napisał/a:
Kratylos jest założycielem tego forum

Pomysłodawcą www.daciaklub.pl jest kol. Pablo78 - http://www.logan.fora.pl/...e,662.html#6430

Faktycznym założycielem technicznym obu forów jest Marcin - https://logan.fora.pl/memberlist.php oraz http://www.daciaklub.pl/forum/memberlist.php

Jak widać po zawartości starego forum, przez cały okres jego działalności Kratylos był jednym z najaktywniejszych użytkowników. Nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat jego działalności administratorskiej, ale zaangażowanie merytoryczne było wielkie i bezdyskusyjne.

I początkowo podobnie było w tej drugiej kwestii na obecnym forum, ale przez usunięcie przez kolegę własnych postów (a potem także tłumaczeń całej sytuacji) mogę polegać jedynie na własnej pamięci...


leo napisał/a:
uważam, że sprawę nowych funkcyjnych i "władz" należy zostawić w rękach administracji forum (adminów i modów)

Ja fundamentalnie jestem jednak za demokracją - czasami faktycznie lepiej (a niemal zawsze: sprawniej) jest podjąć jakąś decyzję w mniejszym gronie, ale uważam, że potem powinna ona podlegać kontroli ogółu społeczności, której dotyczą. Stąd moje przypominanie (nie tylko przy tej okazji) o możliwości zmian decyzji modów i adminów oraz niedawne pytanie o propozycje moderatorskie - http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=9877
 
boboo 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 90
Skąd: Bestwig / Ramsbeck
Wysłany: 2014-01-30, 17:00   

Marek1603 napisał/a:
Człowieku, a pisz rzesz poprawnie (...)
słodkie
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2014-01-30, 17:50   

Pax, pax między chrześcijany ortodoksyjne - gender nie dotyczy. :lol: :mrgreen: :-P
 
Mariusz 


Marka: była Dacia, jest Toyota
Model: Sandero, Auris Touring Sports
Silnik: 1,6 (132 KM)
Rocznik: 2015
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 1500
Skąd: Ozorków
Wysłany: 2014-01-30, 19:13   

laisar napisał/a:



Mariusz napisał/a:
Laisar kto dał Ci prawo do takiego postępowania???

Formalnie, w postaci uprawnień, umożliwiających takie działanie - główny administrator Marcin.

Prawo "moralne" - własny osąd sytuacji, moim zdaniem mieszczący się w kompetencjach czynnego administratora. (Chociaż cały czas podkreślam, że dla mnie administrowanie jest kwestią jedynie techniczną, a nie świadczącą o jakichkolwiek zasługach. "Moralność" uważam zatem za nie mającą zastosowania).


[O historycznych związkach między zasługami merytorycznymi a funkcjami technicznymi bardzo mądrze napisał bebe].



Dziękuję za odpowiedź.
W takim razie nie mam pytań.
_________________

 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18032
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-03, 09:10   

http://www.daciaklub.pl/f...1629641#1629641
jan ostrzyca napisał/a:
pooskarżali

Czy mógłbyś zacytować któreś z moich "oskarżeń" pod adresem Kratylosa, bardzo proszę, bo sam jakoś nie mogę znaleźć?
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-02-03, 09:17   

laisar napisał/a:
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?p=1629641#1629641
jan ostrzyca napisał/a:
pooskarżali

Czy mógłbyś zacytować któreś z moich "oskarżeń" pod adresem Kratylosa, bardzo proszę, bo sam jakoś nie mogę znaleźć?


A mógłbyś odpowiadać w tym samym wątku, w którym jest wpis? Odpowiadanie w innych wątkach jest bez sensu bo roznosi dyskusję. I w ten sposób mamy kilka wątków o regulaminie, a regulaminu jak nie było tak nie ma. I to jest właśnie to regulaminowe brendzlowanie, które uprawiacie od miesięcy, a raczej od lat.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18032
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-03, 09:35   

jan ostrzyca napisał/a:
A mógłbyś odpowiadać w tym samym wątku, w którym jest wpis?

Oczywiście, że nie - w temacie o regulaminie jest to przecież OT.

jan ostrzyca napisał/a:
Odpowiadanie w innych wątkach jest bez sensu

Święte słowa, janie, święte słowa... Zatem w dyskusji "o regulaminie" roztrząsajmy wyłącznie regulamin, ale kwestia domniemanych oskarżeń należy do tego wątku.
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3678
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-03, 09:48   

Cytat:
Czy mógłbyś zacytować któreś z moich "oskarżeń" pod adresem Kratylosa, bardzo proszę, bo sam jakoś nie mogę znaleźć?


laisar napisał/a:
Forum wymaga gruntownej reformy i przekonałem Marcina, że właśnie "daćkowość" osób funkcyjnych będzie temu sprzyjać. Wydaje mi się to dość naturalnym wnioskiem, patrząc po aktywności osób, które zmieniły auta na modele innych marek. (I zazwyczaj bardzo podobnie jest zresztą na innych forach).


Czyli chyba to, jednak to nie słowa , a czyny jakich dopuścił się Laisar, były tutaj przyczyną scysji z Krastylosem. Jest spór , który jak dotąd nie został rozstrzygnięty, w którym powódką jest Krastylos a pozwanym Laisar, w sprawie ogólnie nazywając "bezprawnego odebrania funkcji administratorskich na forum". Pozwoliłem sobie porównać do nomenklatury sądowniczej żeby wyjaśnić o czym mowa. :lol:
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2014-02-03, 11:22   

ale w treści wypowiedzi laisara - którą przytoczyłeś trudno dopatrzyć się oskarżeń czy choćby nawet "oskarżeń", ja bym to określił jako racjonalne uzasadnienie...
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3678
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-03, 12:00   

Tak, jak pisałem oskarżenia wprost nie ma, tylko zaocznie do wspomnianego Marcina co pewnie jest nie małym powodem do wzburzenia emocjonalnego powoda - jednak wynika z cytuję :
i przekonałem Marcina, że właśnie "daćkowość" osób funkcyjnych będzie temu sprzyjać, Wydaje mi się to dość naturalnym wnioskiem, patrząc po aktywności osób, które zmieniły auta na modele innych marek
czyli zarzucono Krastylosowi , brak "daćkowości" jak to określił "pozwany" , czyli jak się domyślam chodziło o zmianę auta na pojazd innej marki ( z wpisu w avatarze powoda Renault Clio III Grandtour ) skutkiem czego było odebranie praw. :mrgreen:
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7428
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2014-02-03, 12:39   

Aktywność na forum wspomnianej osoby też.
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 982
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2014-02-03, 17:04   

Ględzicie i ględzicie.
Laiasr spieprzył sprawę i już. Powinien takie posunięcia degradacyjne przeprowadzać Marcin, a nie Laisar, ponieważ teraz to wygląda jakby dyrektor jednego działu, zwalniał dyrektora drugiego działu, a prezes tylko przytakiwał. A gdyby takie posunięcie zrobił prezes i wyjaśnił dokładnie o co KAMAN, to byłoby dawno po sprawie. A tak smrod został i cuchnie coraz bardziej. 8-)
_________________
Ostatnio zmieniony przez monopios 2014-02-03, 17:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2014-02-03, 17:30   

Panowie, za dużo osób by tu chciało decydować jak na moje oko. Marcin jako założyciel forum podjął taką decyzję, z sobie znanych przyczyn techniczne wykonanie zlecił/poprosił o to Laisarowi (a) i tyle. No ale jak to w Polsce bywa, każdy chce oceniać i krytykować innych zamiast patrzeć na swoją d**e i swojej roboty pilnować 8-)
 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-03, 22:20   

Tak z Ciekawości, kto ma prawa do domeny daciaklub.pl ? Ten jest Panem i władcą forum o tej nazwie.
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-04, 00:21   

mekintosz napisał/a:
Tak z Ciekawości, kto ma prawa do domeny daciaklub.pl ?

Marcin. (W DNSie (WHOIS) zazwyczaj nie ma danych właściciela, jeśli ten jest osobą prywatną.)
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18032
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-04, 01:43   

corrado napisał/a:
zarzucono Krastylosowi brak "daćkowości"

To stwierdzenie faktu, a nie zarzut - co dobitnie podkreślałem. (Tak samo z aktywnością).

...Ale pytanie o "oskarżenia" było skierowane do insynuącego ich istnienie jana ostrzycy, więc czy nie najprościej byłoby pozwolić mu odpowiedzieć, bardzo proszę? Na pewno nie potrzebuje do tego amici curiae...


monopios napisał/a:
Laiasr spieprzył sprawę

Przyznawałem się do tego od początku - zbrodniczo nie przyszło mi na myśl to, że zmiana koloru nicka urazi ambicyjkę osoby, która odcięła się od forum i straciła nim zainteresowanie.


monopios napisał/a:
gdyby takie posunięcie zrobił prezes

Wedle mojej wiedzy, Marcin podchodzi do tego trochę podobnie jak ja i mimo bycia głównym administratorem nie poczuwa się do takiej "prezesury".


monopios napisał/a:
[sprawa] cuchnie coraz bardzie

Mogę być nieobiektywny oraz zbyt optymistyczny, ale odnoszę przeciwne wrażenie - że moje wyjaśnienia zostały jednak w większości przyjęte ze zrozumieniem


benny86 napisał/a:
Marcin jako założyciel forum podjął taką decyzję [...] wykonanie zlecił/poprosił o to Laisarowi

http://www.daciaklub.pl/f...1629285#1629285
laisar napisał/a:
ja wpadłem na ten pomysł, ale najpierw przedstawiłem go głównemu zainteresowanemu - czyli naczelnemu administratorowi - i przekonałem Marcina do realizacji



mekintosz napisał/a:
kto ma prawa do domeny daciaklub.pl?

http://www.daciaklub.pl/f...1629285#1629285
laisar napisał/a:
[Marcin] od początku zawiaduje sprawami formalnymi domeny i hostingu forum, są na niego zarejestrowane
 
Kratylos
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-04, 06:06   

Ostatnio zmieniony przez Kratylos 2014-02-04, 06:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne