Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2017-03-05, 13:13
WŁOCŁAWEK - Auto-Serwis Pasikowski
Autor Wiadomość
Łukasz777 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-03-04, 22:57   WŁOCŁAWEK - Auto-Serwis Pasikowski

Co sądzicie o zakupie Dacii w Auto-Serwis Pasikowski Włocławek? Czy nie oszukuje, bo np. sprzedaje auto nowe po poważnych naprawach?
 
manola 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Kwi 2015
Posty: 47
Skąd: CW
Wysłany: 2017-03-06, 09:44   

Witam
Jestem posiadaczem DD właśnie zakup z tego Serwisu
jeżeli masz pytania śmiało, pomogę.
Po krótce:
- obsługa sprzedażowa bardzo dobra,
- co do ceny ostatecznej też można rozmawiać.
itd.
pozdrawiam
 
Dłubek 


Marka: Dacia
Model: Sandero III Stepway
Silnik: 1.0 Tce LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączył: 23 Maj 2021
Posty: 18
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2021-09-10, 17:47   

No cóż moje auto też było pierwszy raz na naprawę klapy nie chciała się otworzyć stwierdzono uszkodzony zamek czy na pewno nie wiem bynajmniej naprawione. Czas oczekiwania prawie tydzień. Przy okazji zgłoszone było ze przy prędkości powyżej 90 km/h i delikatnym naciśnięciu pedału hamulca następują wibracje pan ewidentnie chciał wmówić że to abs i tak musi być. przy drugiej wizycie(naprawa zamka) żona wymusiła żeby sprawdzili te tarcze bo to prawdopodobnie one są winne wibracji. Po 20 min pan jednak stwierdził że tarcze są krzywe i są do wymiany. Niestety przebieg niecałe 5 tys gwarancja nie obejmuje wymiany bo jest przejechane powyżej 3 tys i taki to serwis niby na gwarancji ale nie wszystko. Oby jak najrzadziej do nich zajeżdżać.
_________________
Był Touran 2.0 Tdi 2012r
Jest Sandero Stepway
 
JS 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe + LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 151
Skąd: CRY
Wysłany: 2021-09-10, 19:41   

Myślę, że tzw. obsługa sprzedażowa to niemal wszędzie jest ok (pomijam wyjątkowych niechętnych klientowi sprzedawców, tacy są pewnie wszędzie - o ile nie zostaną pogonieni przez szefów albo spadające słupki sprzedaży). We Włocławku gość obsługujący zwykle sprzedaż i Renault, i Dacii (p. Kędzierski) jest bardzo spoko, przynajmniej w zakresie, który widziałem i słyszałem wobec innych klientów. Ma handlowego czuja itp. Ostatnio była jakaś osobna babeczka od Dacii, ale nie wiem, czy zagrzała miejsce.

Jednak obsługa posprzedażowa to już zupełnie inna bajka. Mam tyle samo dobrych i tyle samo niedobrych opinii, ale może to zalecenia całego systemu, by gonić klienta, który już kupił ich auto.

W porównaniu z ich filią w Płocku to Włocławek sytuuje się znacznie pozytywniej. Kto bywał, ten wie, o czym piszę.

Dodam, że nie zachowuję jak cham wobec firmy, nie podnoszę głosu i próbuję porozumieć się jak biały człowiek, ale ktoś tu na forum pisał, że parę "grubszych" i głośniejszych słów może czasami mieć magiczną moc. Kończy mi się gwarancja przy 100.000 km (obecnie 85.000) i mam jeszcze jedną pilną rzecz do zrobienia - zobaczymy, czy będzie minimum Europy i Wersalu, czy też zwyczaje ze Wschodu...

Może ktoś z Was poda, które ASO i salony (kujawsko-pom., pn. mazowieckie, pd. warmińsko-mazurskie, a może nawet wsch. wielkopolskie ma dobrą sławę albo przynajmniej zachowuje przyzwoitość w obsłudze klienta.
Ostatnio zmieniony przez JS 2021-09-10, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne